En İyi Canlı Müzik: Jolly Joker

İstanbul’da kültür sanat etkinlikleri denince, birçok kişi için akan sular tam anlamıyla durur. Dünyanın bu alanda en aktif şehirlerinden birisi olan ve her gün çok sayıda muhteşem sanatçıyı hayranları ile buluşturan bu muhteşem şehirde, performans mekanlarının sayısı ve kalitesi de son dönemde hatrı sayılır oranda bir artış yaşadı.

Gerek hafta sonu, gerekse de hafta içi akşamları, son derece popüler olan mekanlarda, usta sanatçılar, hayranlarına unutmayacakları bir gün yaşatmayı vaad ederken, bu alanda öne çıkan mekanların sayısı da son derece fazla.

İşte bu alanda, birçok kişinin son dönemde sevdikleri sanatçı ve müzisyenleri dinlemeyi tercih ettiği formatlardan birisi de canlı müzik. Hem bir şeyler yiyip içerken, aynı anda da sevdikleri isimlerin şarkılarına eşlik etmek isteyen İstanbullular için, bu alanda vazgeçilmez olmayı başarmış mekanlardan birisi de Jolly Joker olarak dikkat çekiyor.

Harika Bir Akustik, Dizayn ve Ses Kalitesi: Jolly Joker

Gerek mimarisi, gerek akustik dizaynı, gerekse de dekorasyonu ile İstanbul’da bu alanda yerleşmiş en kaliteli mekanlardan birisi olan Jolly Joker, gerçekten de “ne kadar övülse az” dedirtecek kalitedeki yerlerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Genel anlamda canlı müzik formatında etkinliklerin düzenlendiği mekanda, Pop’tan Rock müziğe, elektronik ve deep house müzikten arabesk’e kadar birçok farklı müzik dalında büyük ün kazanmış ve ciddi bir hayran kitlesine sahip olan isimler, birbiri ardına performanslarını sergiliyor ve sevenleri ile buluşuyor.

Birçok kişiyi her gün misafir eden platformda, ortamın da büyüsü ile birlikte gerçekten harika bir vakit geçirmek işten bile değil. Sizi içine çeken ortamı, muhteşem ses kalitesi ve bünyesinde yer alan sanatçıların efsane performansları ile, müzik sever İstanbullular’ın uğrak noktalarından birisi haline gelen mekan; gerçekten de harika bir yer olarak biliniyor.

Siz de, arkadaşlarınızla ve sevdikleriniz ile birlikte, en fazla dinlediğiniz ve sevdiğiniz birçok sanatçıyı, Jolly Joker bünyesinde dinleme fırsatına erişilebilir ve bu sayede bu mekanın muhteşemliğinden de en yüksek ölçüde faydalanarak, harika bir gün geçirme şansına sahip olabilirsiniz.