Renkli bir gece hayatına sahip olan İstanbul’da sayısız yerde sayısız eğlence mekanları, gece kulüpleri ve canlı performans yerleri bulunmaktadır. Fakat, köklü geçmişiyle İstanbul gece hayatının kalbi Beyoğlu’nda atmaktadır. Daha da spesifik olmak gerekirse Beyoğlu ilçesinin Taksim semtinin Asmalımescit ve Nevizade bölgeleri İstanbul’un gece hayatının en eski ve en vazgeçilmez isimleridir.

İstanbul gece hayatında yaygın olarak iki tür canlı performans yer almaktadır: canlı konserler ve dj şovlar. Buna göre incelediğimizde canlı performanslar açısından da Taksim oldukça zengin bir semttir. Fakat bu bölgede çoğunlukla içkili mekanların küçük performanslar için uygun ortamları bulunmaktadır. Yani binlerce kişilik bir konsere gitmek istiyorsanız hedefiniz Taksim olmamalı, fakat güzel bir mekanda içki eşliğinde arkadaşlarınızla eğlenirken bir yandan da samimi bir şekilde konser keyfi sürmek istiyorsanız en doğru adres Beyoğlu’dur.

İstanbul Gece Hayatının ve Canlı Performans Yerlerinin Popüler İsmi: Club Olimpia Beyoğlu

Konum

Yıllardır İstanbul’un gece hayatındaki sağlam yerini koruyan Club Olimpia Beyoğlu, hem İstiklal Caddesi’ne hem Asmalımescit’e hem de Nevizade’ye yürüyerek dakikalar içerisinde ulaşabileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

Olimpia Beyoğlu tam olarak Tomtom Mahallesi, Acara Sk, 34437 Beyoğlu/İstanbul’da yer almaktadır.

Konsept

  • Club Olimpia mekanındaki konsept birkaç unsurdan oluşmaktadır. Öncelikle bilinmelidir ki, Olimpia Beyoğlu full bara sahip bir içki mekanıdır ve mekanın mutfağı yoktur.
  • Club Olimpia Beyoğlu’nun 100 kişilik bir kapasitesi vardır. Mekanda masa-sandalye, bar masaları ve ayakta düzen gibi seçenekler mevcuttur ve etkinliğe göre değiştirilebilmektedir.
  • 21.30’da açılan ve genelde sabah 04.00’te kapanan Club Olimpia’nın kapanış saati güne ya da etkinliğe göre değişiklik gösterebilmektedir.
  • Mekanda localar bulunmaktadır.
  • Club Olimpia’da tam kapasite sahne, ses sistemi ve ışıklandırma bulunmaktadır. Mekanda sık sık canlı performanslara yer verilmektedir. Bu canlı performanslar genelde konserler ve dj etkinlikleridir.

Canlı Performanslar

Club Olimpia Beyoğlu gece kulübü konseptine sahip bir mekan olduğundan dolayı canlı performanslar genelde dans amaçlı dj şovlardır. Zaman zaman konserlere de yer verilmektedir.

İçki Fiyatları / Menü

Club Olimpia Beyoğlu adlı mekanın içki menüsüne Zomato’dan ulaşabilirsiniz.