İstanbul’un Göz Bebeği Zorlu Studio

İstanbul, gerçekten de çok büyük ve çok güzel bir şehir. Birçok kişinin ifade ettiği gibi, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en güzel şehirlerinden birisi olan bu büyüleyici kentte, çok fazla sayıda insan yaşıyor. Bunun elbette trafik ve hava kirliliği gibi farklı olumsuz etkileri olsa da, bu kadar fazla sayıda ve bu kadar farklı zevk ve kökenden insanın bir şehirde yer alması, İstanbul’u eğlence açısından çok başka bir yere koyuyor.

Hemen her müzik zevkine hitap eden etkinlikleri şehrin dört bir yanında neredeyse her gün bulmak mümkün. Eğer müziksever biriyseniz ve favori sanatçılarınızı canlı olarak dinlemek istiyorsanız, İstanbul size dünyada pek az şehrin sunabildiği sayıda seçenek sunuyor.

Hal böyle olunca, her gün çok fazla etkinlik arasından seçim yapmak da bir o kadar zor oluyor. Ancak yine de, internet kullanım kültürünün yaygınlaşması ve hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmesi ile birlikte, bu alanda aktivite takibi yapmak da bir o kadar kolay.

Bugün biz size, yıldızların adeta akın ettiği ve hemen her gün harika bir konserin olduğu Zorlu Studio’dan bahsedeceğiz.

Müziğin Kalbi Burada Atıyor

Gerçekten İstanbul’da çok sofistike ve başarılı mekanlar bulmak mümkün ve Zorlu Studio da onlardan birisi. Eşsiz dizaynı, muhteşem ses kalitesi ve bünyesinde ağırladığı isimlerin ağırlığı ile bu mekan gerçekten de İstanbul’un en gözde merkezlerinden birisi olarak görülüyor.

Sahne dizaynının dinamik bir şekilde değiştiği mekanda, bu sayede insanlara farklı konser deneyimleri tattırabilmek de mümkün hale geliyor. Geçmiş dönemde birçok muhteşem ismi ağırlayan ve harika saatler geçirmenize yardımcı olan bu merkez, son olarak eklenen yeni balkon sekmesi ile kapasitesini de 750 kişiye kadar çıkarmayı başardı.

Birçok kişiye göre, hem Avrupa’nın hem de Türkiye’nin en kaliteli ses ve ışık sistemine sahip olan Zorlu Studio, İstanbul’da en güzel ve en keyifli konser mekanları denince akla ilk gelen yer olma özelliğini de sonuna dek hak etmiş gibi görünüyor. Bunun üstüne her geçen gün daha da gelişiyor.