İstanbul’un Her Zevke Hitap Eden Eğlence Mekanları

On beş milyonu aşan bir nüfusa ev sahipliği yapan İstanbul, canlı gece hayatı ile her zevke hitap edebilmekte. İstanbul, eğlenmek isteyenlere o kadar çok tercih sunuyor ki çoğu zaman onlarca mekanın içinden birini seçmek gerçekten zor oluyor. Biz de üzerinizden bu yükü almak için 2019’da İstanbul gece hayatına damgasını vuran en popüler mekanları sizler için sıraladık.

Latin Müzik Sevenlerin Mekanı Azucar

İspanyolcada “şeker” anlamına gelen Azucar, farklı konsepti ve Latin Amerika kökenli ekibi ile İstanbul gece hayatına farklı bir soluk getirdi. Mekan hafta arasında bile ful doluyor. Latin müzikleri eşliğinde eğlenmek ve farklı lezzetler tatmak isterseniz Azuca’ya mutlaka uğrayın deriz.

Elektronik Müzik Sevenlerin Gözdesi Klein

Zaman zaman kapısından çevirdiği ünlü isimler ile de gündeme gelen Klein, İstanbul’da elektronik müzik sevenlerin en gözde mekanlarından biri. Elektronik müzik eşliğinde dans dolu bir gece geçirmek isterseniz pek çok önemli ismi ağırlayan Klein’e bir şans vermenizi tavsiye ederiz.

İstanbul’un Sıradışı Çocuğu Masquerade Club

Ünü İstanbul sınırlarını aşarak özellikle yurt dışından gelen turistlerin de uğrak mekanı olan Masquerade Club, değişik mimarisi ve ünlü DJ’lerin canlı performansları ile konuklarına büyülü geceler yaşatıyor. Masquerade Club, İstanbul’da sıra dışı bir gece geçirmek isteyen konuklarını bekliyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın Mekanı Salon İKSV

Yaratıcı ve yenilikçi çizgisi ile Salon İKSV, İstanbul gece hayatına farklı bir renk getirmekte. Çok çeşitli sanat alanlarına kapı açan Salon İKSV, jazz müzik başta olmak üzere birçok sanat türünü aynı mekanda buluşturuyor.

İster tiyatro, ister canlı müzik olsun, kültür dolu bir gün geçirmek istiyorsanız Salon İKSV’nin etknlik listesini mutlaka gözden geçirmenizi öneririz.

Dünyaca Ünlü Müzisyenlerin Adresi Babylon

20 yılı aşkın süredir İstanbul’un en önemli konser mekanlarının başında gelen Babylon, dünyaca ünlü müzisyenleri ağırlamaya devam ediyor.

2015 yılında Bomonti ada’ya taşınan ve şimdiye kadar birçok ünlü sanatçınını konser verdiği Babylon, her hafta yeni canlı performansları ile sizleri bekliyor. Gözde gece kulübünde daha önce sahne alan sanatçılar arasında Sun Ra Arkestra, Jimmy Scott, Jane Birkin, Patti Smith ve Marianne Faithfull gibi, her çeşit müziğin yerli ve yabancı temsilcileri var.