Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi’ne Kimler Gelecek?

Zorlu PSM, Türkiye’de küresel kültür etkinliklerinin artması için 2013 yılının Ekim ayından beri, çeşitli yerlerde hizmet verdi. Günümüze kadar 1.000’den fazla etkinlik düzenleyen, 500.000’den fazla seyirciyi bir araya getiren, Türk seyircilerine 3 yeni festival kazandıran Zorlu PSM’e bakalım önümüzdeki aylarda kimler gelecek?

Türkiye’nin rock kraliçesi: Şebnem Ferah

1996 yılından beri, bize, özgün çizgisiyle müziğini dinlettiren, rock müziğin kraliçesi Şebnem Ferah 5 Nisan’da Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi’nde. 1996 yıllında çıkardığı, dillere dolanmış “Kadın” albümü hala dinlenirken, 2018 yılında çıkardığı “Parmak İzi” albümüyse kulakların pasını siliyor. Hem eski parçalarından hem de yeni albümünden parçalara yer verdiği bir sahne listesiyle çıkacak olan Şebnem Ferah, Türk – Rock müziği severleri unutulmaz bir gün için 5 Nisan’da Zorlu PSM’de bekliyor.

2000’lerin aşkına: Franz Ferdinand

2000’lerde farklı müzik türlerini harmanlayarak bize rock müziği sevdiren İskoç grup 19 Haziran’da Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi’nde müzik severlerle buluşacak. Hürriyet Gazetesi yazarı Sinem Vural bakın bu grup hakkında ne diyor?

İstanbul’da büyülü konser verilecek: “Harry Potter ve Ateş Kadehi”

J.K. Rowling’in kasıp kavuran, kitaplarının satış rekorları, filmlerinin ise gişe rekorları kırdığı, 7’den 70’e herkesin gönlünde yer edinen Harry Potter serisi, canlı orkestrayla Zorlu PSM’de büyü-severler ile buluşuyor.

Harry Potter serisinin 4. filmi Harry Potter ve Ateş Kadehi Zorlu PSM – Turkcell sahnesinde ultra kaliteli dev ekranlarda oynatılırken, Patrick Doyle’un unutulmaz eserli canlı orkestrayla çalınacak. Harry Potter’ı okumuş, izlemiş herkes! Süpürgenizi kapın ve 29 Mayıs’tan itibaren başlayacak bu gösteride yerinizi alın.

Komşu ülkeden senfonik setal sevenlere iyi haber: Septic Flesh

1991 yılında kurulan, senfonik death metal grubu Septic Flesh, Yunanistan’dan İstanbul’a metal severlere unutulmaz bir gece yaşatmak için geliyor.

1994’de çıkardıkları ilk albümleri “Temple Of The Lost Race”den sonra hızla birçok albüm çıkaran Septic Flesh 2003 yılında çıkardıkları “Sumerian Daemons” isimi albümleriyle büyük bir çıkış yaşadılar. 2004 yılında dağılıp 2007’de tekrardan bir araya gelen grup, bu süreden itibaren yükselişine büyük bir ivme kattı ve günümüze kadar kendilerinden uzunca konuşturan 4 büyük albüme imza attılar. 21 Eylül’de headbang’e doymak için Zorlu PSM’e!